D-Smart Engelli İndirimi

Engelli indirimleri hakkında bilgi vermeye devam ediyoruz. Televizyon ve internet fiziksel engelleri olan bireylerde daha fazla ihtiyaç duyulan iletişim kanallarıdır.

dsmart engelli tarifesi ülkemizde 10 milyonu geçen engelliler için özel olarak hazırlanmış ve tüm ihtiyaçlarınıza yanıt veren bir dijital televizyon paketidir. Şimdi engelli , şehit ve gazi yakınları için d-smart tarifesinin detaylarını inceleyelim.

D-smart Engelli Tarifesi Tv+İnternet kampanyası (2019)

tv+internet hizmetlerini bir araya getirerek tek pakette hizmete süren firma engellilere tüm paketlerinde % 25 indirim uyguluyor.

24 ay boyunca indirimli ve sabit fiyat garantisi veren dsmart paketi 24. ayın sonunda normal paket fiyatına dönüyor, bu durumda telefon ederek tekrar indirim talep etmek ya da hizmeti iptal ettirme hakkınız bulunuyor.

Dsmart Engelli Tarifesi için Gerekli Evraklar Nelerdir

İndirimli fiyatlardan yararlanmak için en az % 40 engelli olduğunuzu göstere sağlık raporunuzun olması yeterlidir. Engelli sağlık raporunun aslı ya da aslı gibi olmasına gerek yoktur. Fotokopisi olması yeterlidir.

Başvuru için gerekli belgeler. 
• Türkiye nüfus cüzdanı ya da kimlik belgesi
• Başbakanlık idaresi tarafından verilen Engelli kimlik kartı veya özürlü sağlık raporu 
• Başvuru yapan 1.derece yakını ise başvuru yapan kişiye ait Türkiye nüfus cüzdanı ya da kimlik belgesi

 Kampanya kapsamında taahhüt vermek gerekiyor mu?

Evet tüm indirimlerden yararlanmak için en az 24 ay kullanma sözü vermeniz gerekmektedir.

Seçim Yapmadan önce Digiturk Engelli Paketlerini de mutlaka inceleyin,

Aboneliğimi 24 ay içinde iptal etmem durumunda herhangi bir ödeme yapmak durumunda mıyım?

Burada dikkat etmeniz gereken nokta dsmart engelli indirimi ile 24 ay kullanma sözü verdiğiniz zaman iptal durumunda cayma bedeli ödemek zorunda kalmanızdır. Yani örneğin 11 ay kullandıktan sonra iptal etmeniz halinde d-smart cayma bedeli adı altında tarafınıza uygulanan tüm indirimler ve aktivasyon bedeli sizden istenecektir.

Diğer engelli haklarını öğrenmek isterseniz hemen tıkayın

Dsmart Engelli İndirimi Başvurusu